Czekolada BIAŁA NACAR CHOCOVIC - Sklep

Biała czekolada jest ceniona wśród wielu cukierników jako składowa między innymi pysznych deserów. Dobra biała czekolada charakteryzuje się wysoką zawartością mleka, co wpływa na jej niepowtarzalny smak. Ten wyrób cukierniczy świetnie sprawdzi się jako materiał do przygotowania nadzień, pralin, a także tworzenia dekoracji. Biała czekolada Chocovic doskonale poradzi sobie również w przypadku fontanny czekoladowej. Jest to mało popularna metoda, ale bardzo widowiskowa.
Czekolada Biała – Nacar- Chocovic

Czekolada biała - Oferta

Biała czekolada Chocovic występuje w formie specjalnych pastylek. Dzięki temu rozpuszczanie, serwowanie oraz dozowanie jest niezwykle proste. Produkt ten zawiera wysoką zawartość masła kakaowego, więc posiada status kuwertury czekoladowej. Kuwertura czekoladowa, po uprzedniej obróbce termicznej, charakteryzuje się estetycznym połyskiem i przyjemnym, długo utrzymującym się smakiem. Biała czekolada Chocovic występuje w opakowaniach o pojemności pięciu kilogramów.

Chocovic Czekolada 5kg biała, gdzie kupić?

Każda osoba zajmująca się zawodowo gastronomią wie, jak ważne są produkty, które później przeobrażane są w pyszne dania. W przypadku wyrobów cukierniczych sprawa wygląda dokładnie tak samo. W związku z tym warto zdecydować się na zakup białej czekolady, która będzie odpowiednim surowcem do przygotowania wyrobów wysokiej jakości. W sklepie cukieteria.pl można liczyć na dostępność tego produktu oraz bardzo szybką wysyłkę. Towary znajdujące się w tamtejszym asortymencie są zawsze sprawdzone i bezpieczne do spożycia.

Czekolada biała Chocovic Cena

Biała czekolada Chocovic doskonale sprawdzi się w branży cukierniczej dzięki swojej wysokiej jakości i wydajności. W sklepie cukieteria.pl ten produkt znajduje się w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu każda działalność, która zużywa w swojej codziennej pracy duże ilości białej czekolady - na pewno doceni ten towar. Biała czekolada Chocovic powinna być przechowywana w suchym i chłodnym miejscu. Po otworzeniu oryginalnego opakowania warto przełożyć pastylki do szczelnego pojemnika.

Czekolada Chocovic 5kg NACAR CHW-035NACA-D38 - Opinie klientów

Jestem fanem białej czekolady i bardzo lubię sobie ją przygotowywać w różnej formie. Lubię ją pić na ciepło, ale też czasami zdarzy mi się poczynić jakieś fajne, małe czekoladki. Ten produkt spełnił moje oczekiwania. Polecam każdemu kto kocha białą czekoladę!

Adrian

Kupiłem dla swojej córki, która amatorsko zajmuje się pieczeniem ciast itp. Wygląda na to, że produkt jest bardzo wydajny, bo ciągle coś z tą białą czekoladą jest, a nie skończyliśmy jeszcze tych 5kg! Więc serdecznie polecam produkt! Warto kupić.

Roman

Czekolada biała firmy Chocovic jest mi znana już od dłuższego czasu, bo nie raz z niej korzystałem w starej pracy. Tym razem postanowiłem kupić sobie do domu. I cóż mogę powiedzieć. Jak zawsze smaczne i dobre słodycze z tego wychodzą. Polecam!

Wiktor

Biała czekolada jest dla mnie tym czym dla niektórych kawa, albo nie wiem papierosy. Nie mogę bez niej żyć! Dlatego świetnie mieć w domu pięć kilogramów pastylek z białej czekolady. Mogę się nimi zajadać bez końca! Naprawdę warto, bardzo smaczne.

Krystian